طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

مدیریت بازرگانی که سرآغاز آن کشور فرانسه می‌باشد، از دانشگاه ESCP Europe شروع شده است و به بحث درمورد پیرامون چگونگی کنترل سود، سرمایه، هزینه و استفادهٔ بهینه از امکانات موجود می‌پردازد.

می‌توان گفت که هدف از این رشته آشنایی دقیق با وظایف اساسی سازمان‌های بازرگانی، افزایش مهارت و توانایی دانشجویان در شناخت مسائل مبتنی بر مدیریت، جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات مرتبط به هر یک از این مسائل، ارزیابی راه‌حل‌های مختلف در مورد هر مسئله، تصمیم‌گیری و اجرای تصمیمات می‌باشد. تیلور پایه‌گذار این علم در مکتب کلاسیک بوده است. از استادان مدیریت در ایران می‌توان اشخاصی همچون: دکتر مهدی الوانی، دکتر علی رضاییان، دکتر علی‌اکبر فرهنگی و دکتر سید رضا سید جوادین را نام برد. از دیگر بحث‌های مدیریت بازرگانی بازاریابیمی‌باشد که در سال‌های اخیر به جایگاه باارزشی دست یافته است و به عنوان یک علم شناخته می‌شود. شرکت‌های بزرگ همواره درسال‌های اخیر هزینه‌های سنگینی را برای این مقوله در نظر گرفته و بازخورد مناسبی از آن دریافت نموده‌اند. بازاریابی خود به شاخه‌های متعددی تقسیم گردیده و دانشگاه‌ها سعی در پرورش متخصصین در شاخه‌های مختلف این علم نموده‌اند. بازاریابی را می‌توان به شاخه‌های متعددی تقسیم کرد که مهم‌ترین آن‌ها بازاریابی داخلی و بازاریابی بین‌المللی هستند.

امروزه با توجه به گسترش و توسعه تکنولوژی داشتن یک وبسایت برای شرکت های بازرگانی یک امر ضروری است تا بتوانند اطلاعاتي در زمينه ي واردات و صادرات خود را در وبسايت قرار دهند.
راه اندازی وبسایتی که مناسب شرکت های بازرگانی باشد از مهمترین مواردی است که این شرکت ها برای پیشبرد روند کاری خود باید مدنظر بگیرند. طراحی وب سایت بازرگانی مثل یک نمای کلی از شرکت است که به معرفی خدمات آن شرکت می پردازد.
با کمک طراحی و راه اندازی وبسایت بازرگانی می توانید گستره ی فعالیت هایتان را افزایش دهید و یک پایگاه اینترنتی مناسب برای خود داشته باشید .

تجارت الکترونیک در سالهای اخیر رونقی انفجاری پیدا کرده است و مردم روز به روز به روشهای آنلاین برای تأمین بخش بزرگتری از نیازهای خود عادت می کنند. مقاومت در برابر وسوسه سادگی و راحتی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز غیرممکن شده است.
با طراحی وبسایت بازرگانی اطلاعات پایه ای و اساسی در زمینه واردات و صادرات شرکت در اختیار مشتری قرار داده می شود و این شرکت می تواند تجارت خود را با کمک وبسایت خود جهانی سازد.همچنین ادامه فعالیت های شرکت ، متعاقبا دامنه مشتریان را گسترش می دهد و باعث رونق کسب و کار شرکت می شود.
طراحی وبسایت بازرگانی به شرکتهای بازرگانی امکان ارائه محصولاتشان را به قشر عظیمی از کاربران فراهم کرده و باعث فروش هر چه بیشتر کالاها و ارائه خدمات آنها می شود.
در طراحی وبسایت بازرگانی باید به این نکته توجه شود که طراحی در آن حتما به چند زبان صورت بگیرد چرا که بیشتر مشتریان شرکتهای بازرگانی از کشورهای دیگر هستند و چنانچه طراحی وبسایت تنها با زبان فارسی صورت گیرد نمی توانند افراد دیگر کشورها از آن استفاده کنند.
طراحی وبسایت بازرگانی ویژگی مهمی که دارد این است که دستیابی به بازار جهانی را برای این شرکتها فراهم می کند. چرا که یک شرکت برای بدست اوردن مشتریان بیشتر باید در قسمت های مختلف جهان و شرکتهای مرتبط  شناخت کافی داشته باشد.
با طراحی وبسایت بازرگانی دیگر محدودیتی برای مبادلات و معاملات شرکت وجود نخواهد داشت. با طراحی وبسایت بازرگانی فاصله های مکانی و زمانی از بین می رود و مشتریان در هر زمانی که تمایل به استفاده از خدمات یا کالاهای شرکت داشته باشند می توانند به وبسایت شرکت مراجعه نموده و نسبت به درخواست خود اقدام نمایند.

تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای بازرگانی بشرح زیر می باشد:

  • معرفی کلی شامل زمینه فعالیت ، نوع خدمات، سال تاسیس، معرفی اعضای اصلی ، ارائه گواهینامه ها و استانداردها و ….
  • شرح کامل زمینه های فعالیت و چگونگی انجام خدمات
  • ارائه و معرفی محصولات بهمراه تصویر و جزئیات
  • شرح آخرین اخبار و مقالات آموزشی
  • ارتباط بسیار آسان با مشتریان و کاربران از اقصی نقاط دنیا
  • ارائه مشاوره های آموزشی و جذب مشتریان بیشمار
  • فروش سهل و آسان محصولات و ثبت سفارش آنلاین در کوتاهترین زمان ممکن
  • ارائه کاتالوگ محصولات و پروژه ها به مشتریان در هر لحظه از شبانه روز تنها با چند کلیک ساده