طراحی سایت باغ وحش و دامداری

طراحی سایت باغ وحش و دامداری

جانوران یا حیوانات یکی از انواع مهم جانداران هستند که از دو زیرگروه اصلی مهره‌داران و بی‌مهرگان تشکیل شده اند.[۱] جانوران، موجودات زنده پر سلولی ویوکاریوتی متعلق به ردهٔ انیمالیا (جانوران)(که متازوا هم نامیده می‌شود) هستند.

ساختاربدن جانوران سرانجام زمانیکه رشدمی‌کنند ثابت می‌گردد، هرچند برخی از این ساختارها بعدها در طول حیاتشان دچار دگردیسی می‌شوند. بیشتر جانوران جنبنده هستند، بدین معنی که آنها می‌توانند خود به خود و آزادانه حرکت کنند. همهٔ جانوران باید برای تغذیه از دیگر موجودات زنده و یا از تولیدات خودشان استفاده کنند. (مبحث هتروتروف را ببینید) معروف‌ترین جانوران شاخه در فسیل‌های مربوط به گونه‌های دریایی در طول انفجار دورهٔ کامبرین حدود ۵۴۲ میلیون سال پیش، پیدا شدند. جانوران به زیر گروه‌های مختلفی تقسیم می شوندکه به این قرار است: مهره‌داران (پرندگان، پستانداران، دوزیستان، خزندگان، ماهی‌ها)؛ نرمتنان (صدف‌های دوکفه‌ای، صدفهای خوراکی، هشت‌پا، ماهی مرکب، حلزون)؛ بندپایان (هزارپاها، حشرات، عنکبوتها، عقربها، خرچنگها، لابسترها، میگو)؛ کرم‌ها (کرم خاکی، زالو)؛ اسفنج؛ و ماهی ژله‌ای.

گوناگونی حیوانات و کنجکاوی انسان ها از سویی و علاقه به حیوانات مختلف از سوی دیگر باعث بوجود آمدن منابع و وبسایت های مختلفی در این زمینه شده است که هرکدام از این وبسایت ها اطلاعات مختلفی را در رابطه با حیوانات ارائه می کنند که دارای طرفداران بیشماری هستند .
بسیاری از افراد حیوانات خانگی مختلفی دارند و مراقبت های زیادی از این حیوانات می کنند و وجود یک منبع مناسب در اینترنت می توانند کمک بسزایی به آن ها کند .

تجارت الکترونیکی در سالهای اخیر رونقی انفجاری پیدا کرده است و مردم روز به روز به روشهای آنلاین برای تأمین بخش بزرگتری از نیازهای خود عادت می کنند. مقاومت در برابر وسوسه سادگی و راحتی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز غیرممکن شده است.
هدف از طراحی وبسایت مرتبط با حیوانات متفاوت می باشد.به طور مثال بسیاری از افراد جهت در میان گذاشتن اطلاعات و تجربه های خود با دیگران ، کسب درآمد از طریق سایت و …. اقدام به راه اندازی وبسایت مرتبط با حیوانات می کنند.
همچنین دامپزشکان نیز می توانند با راه اندازی وبسایت مرتبط با حیوانات با مشتریان خود در ارتباط بوده و مشکلات و سوالات آن ها را به صورت انلاین برطرف نمایند.
فروشگاه های فروش حیوانات نیز با داشتن یک وبسایت مرتبط با حیوانات می توانند علاوه بر اطلاع رسانی ، فروش آنلاین هم داشته باشند و از این طریق اقدام به فروش حیوانات و محصولات مرتبط با حیوانات نمایند.فروش آنلاین حیوانات از طریق وبسایت می تواند مزایای بسیار زیادی از جمله جلوگیری از اتلاف وقت ، عدم نیاز به ملاقات حضوری و ….. داشته باشد .

تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای مرتبط با حیوانات بشرح زیر می باشد:

  • معرفی کلی مجموعه بهمراه اطلاعات پستی و تماس
  • دسته بندیهای مختلف و متنوع مربوط به هر حیوان بهمراه تصویر و جزئیات کامل
  • شرح آخرین اخبار و تازه های دنیای حیوانات
  • ارتباط بسیار آسان با مشتریان و کاربران از اقصی نقاط دنیا
  • ارائه مشاوره های آموزشی و جذب مشتریان بیشمار
  • ارائه مقالات آموزشی و تخصصی جهت جذب مشتریان بیشتر
  • فروش آنلاین حیوانات و محصولات و مواد غذایی مرتبط
  • گالری تصاویر