طراحی سایت رستوران|کافی شاپ

طراحی سایت رستوران|کافی شاپ

غذاخوری یا رستوران که برگرفته از واژهٔ فرانسوی و انگلیسی Restaurant نوعی بنگاه (مؤسسه) است که در آن خوراک و نوشیدنی ارایه و در همانجا صرف می‌شود. مطلوبیت خوراک ارایه شده، چیدمان مناسب و پاکی و تمیزی و… می‌تواند در کیفیت رستوران و شهرت آن نقش به سزایی داشته باشد. گاه ممکن است که غذاخوری‌ها، بخشی از یک واحد بازرگانی و جهانگردی بزرگ‌تر باشند، مانند فروشگاه‌ها و مهمانخانه‌ها.

اگر شما صاحب یک رستوران ، فست فود و یا کافی شاپ هستید بایستی بدانید داشتن یک وبسایت اختصاصی می تواند تاثیر چشمگیری بر شناخته شدن مجموعه شما و در نتیجه جذب و افزایش تعداد مشتری هایتان شود.
مشتریان و کاربران از طریق اینترنت با رستوران یا کافی شاپ شما آشنا می شوند و حتی می توانند برای صرف یک وعده غذایی میزشان را به صورت آنلاین در وقت مورد نظر رزرو کنند.
بدون تردید بایستی قبول داشت که معروف شدن یک محل مانند کافی شاپ و یا یک رستوران تازه کار ،امروزه کار چندان مشکلی به حساب نمی آید. شاید در سالهای بسیار دور صاحبان مشاغل بایستی سالیانی دراز به صورت جد در یک کسب و کار فعالیت میداشتند تا همگان آنها را بشناسند.
ولی با وجود اینترنت و فضای مجازی میتوانید تنها با داشتن یک وبسایت عالی و کاربر پسند نظر کاربران را به خود جلب نمایید. جالب است بدانیم بسیاری از افراد علاقمند به دنیای مجازی در دنیا و مخصوصا ایران را جوانان تشکیل میدهند. بنابراین این دسته از افراد به دنبال مکان های جدیدی برای قرار گذاشتن با یکدیگر و صرف ناهار و شام هستند.
بنابراین حضور داشتن در فضای اینترنت و معرفی کسب و کار خود بسیار بهتر از حضور نداشتن میباشد.
در وبسایت خود میتوانید منوهای روزانه و غذاهای ویژه خود را به علاقه مندان و کاربران آنلاین وبسایت معرفی نمایید. آنها با دیدن تصاویر و حتی محیط رستوران و کافی شاپ شما علاقه مند خواهند شد که به مکان شما بیایند.

تجارت الکترونیک در سالهای اخیر رونقی انفجاری پیدا کرده است و مردم روز به روز به روشهای آنلاین برای تأمین بخش بزرگتری از نیازهای خود عادت می کنند. مقاومت در برابر وسوسه سادگی و راحتی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز غیرممکن شده است.
یکی از مهمترین بخش ها و مزایای یک وبسایت رستوران و یا کافی شاپ،سیستم رزرواسیون آنلاین است.کاربران و مشتریان با مشاهده منوی غذاها و قیمت آن ها غذای مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش داده و از طریق سرویس پیک موتوری رستوران شما آن را درب منزلشان دریافت خواهند نمود.
بدین ترتیب علاوه بر افزایش تعداد سفارشات ، تماس های تلفنی برای پرسیدن قیمت غذاها و ثبت سفارش کاهش پیدا میکند و در نهایت صرفه جویی در زمان را به دنبال خواهد داشت.
در نهایت مانند تمامی وبسایت های فعال در حوزه اینترنت و کسب و کار با داشتن یک وبسایت کامل و جامع در حوزه رستوران و کافی شاپ شما قادر خواهید بود سقف سفارشات و نتیجتا درآمد خود را چندین برابر افزایش دهید.

تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای رستوران،کافی شاپ،فست فود بشرح زیر می باشد:

  • معرفی کلی رستوران و کافی شاپ
  • شرح کامل زمینه های فعالیت رستوران و کافی شاپ و چگونگی انجام خدمات
  • ارائه و معرفی منوی غذاها و دسرها و نوشیدنی ها بهمراه تصویر و جزئیات
  • شرح آخرین اخبار رستوران و کافی شاپ و مقالات آموزشی
  • ارتباط بسیار آسان با مشتریان و کاربران از اقصی نقاط دنیا
  • ارائه مشاوره های آموزشی در حوزه تغذیه و آشپزی و جذب مشتریان بیشمار
  • امکان رزرو آنلاین میز
  • امکان سفارش اینترنتی انواع غذاها و ارسال توسط مامور پیک