طراحی سایت فروشگاه ماشین|خودرو

طراحی سایت فروشگاه ماشین|خودرو

شاید بتوان اولین ایدهٔ مکتوب در مورد وسیلهٔ نقلیه‌ای را که بدون نیروی انسان یا حیوانات قادر به حرکت باشد، در ایلیاد اثر هومر یافت. در قسمتی از رمان، هفاستوس (خدای آتش و فلزکاری) یک سه‌چرخهٔ متحرک می‌سازد و از آن برای جابجایی استفاده می‌کند.

اما در عالم واقع، این وسیله برای اولین بار در سال ۱۶۷۸ توسط پدر فردیناند فربیست مبلغ مسیحی بلژیکی در چین طراحی و ساخته شد که توسط بخار کار می‌کرد. این خودرو اولیه ۶۵ سانتی‌متر طول داشت و به عنوان وسیله سرگرمی برای امپراتور چین ساخته شده بود. اولین اتومبیل واقعی با نیروی بخار که برای جابجائی انسان و بار بکار گرفته شد در سال ۱۷۶۷ توسط نیکلاس جوزف کان فرانسوی طراحی و ساخته شد. خودرو کان می‌توانست ۴ تن بار به همراه ۲ خدمه را با سرعت ۷/۸ کیلومتر بر ساعت به حرکت درآورد. اولین تصادف خودروئی جهان نیز با این خودرو در سال ۱۷۷۱ اتفاق افتاد.

مجله یا نشریه الکترونیکی که به نام مجله دیجیتال نیز خوانده میشود به نشریه‌ای گفته می‌شود که بر روی وبسایت منتشر می‌گردد.
بسیاری از نشریات، مجلات و نیز روزنامه های چاپی به جهت تبلیغ و حضور در دنیای دیجیتال، نسخه ای از سند چاپی خود را بصورت دیجیتال بر روی وبسایت خود ارایه میکنند. این نسخه ها گاها بصورت دریافت حق اشتراک نیز جهت دانلود و مطالعه ارایه میشود. معمولا نسخه دیجیتال، نسخه ای اصلاح شده از یک نشریه چاپی است، زیرا بنا به نیازهای وبسایت مانند سرعت بارگزاری یا ابعاد نمایشگر دستگاه، نیاز به اصلاح فونت، ابعاد تصویر و کیفیت خروجی برای نسخه دیجیتال میباشد تا بصورتی مناسب بارگزاری و ارایه گردد.

تجارت الکترونیکی در سالهای اخیر رونقی انفجاری پیدا کرده است و مردم روز به روز به روشهای آنلاین برای تأمین بخش بزرگتری از نیازهای خود عادت می کنند. مقاومت در برابر وسوسه سادگی و راحتی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز غیرممکن شده است.
چنانچه شما نیز مایل به راه اندازی مجله یا همان نشریه الکترونیکی هستید شما را با چند مزیت اینگونه نشریات نسبت به نشریات چاپی و سنتی آشنا میسازیم:


کاهش هزینه های چاپ و توزیع:

ناشرین میتوانند نشریه الکترونیک خود را از راه های مختلفی توزیع کنند و بر خلاف توزیع نشریات چاپی که هزینه هایی مثل انبار داری و بسته بندی و تحویل به آدرسی خاص را شامل میشود، نشریات الکترونیکی را میتوان از طریق تکثیر سی دی و یا ایمیل مارکتینگ به مخاطبین ارایه کرد.

قابلیت آرشیو و ماندگاری:

برخلاف نشریات کاغذی که بعد از مدتی دچار فرسایش، خوردگی و یا تغییر رنگ در کاغذ و بافت میشوند، نشریات الکترونیکی عمری طولانی داشته و در حجم یک فایل کوچک دیجیتال قابلیت آرشیو کردن را دارند.

آگهی و تبلیغات:

برخلاف نشریات چاپی، در نشریات الکترونیکی به علت حذف بخش کاغذ میتوان تبلیغات بیشتری را دریافت کرد. نشریات الکترونیکی به علت خروجی در تعداد صفحات بالاتر و حجم اندک فایل نهایی، قابلیت ثبت آگهی های بیشتر و نیز چندرسانه ای شدن آن را دارند.

امکانات چندرسانه ای:

در نشریات الکترونیکی میتوان موارد مختلفی را که در رسانه های چاپی امکان آن نیست به ثبت رسانید. این رویداد میتواند ارایه فیلم، موزیک و یا قابلیت کلیک برای هدایت به یک درگاه وب نیز باشد.

اشتراک گیری:

وب سایتهایی که قابلیت دانلود و بررسی مجله دیجیتال را ارایه میکنند، به جهت دریافت بازخورد و نیز جمع آوری ایمیل و اسامی مشترکین، قبل از دانلود مجله لینکی برای اشتراک تعریف میکنند تا تنها مشترکین قابلیت مرور مجله دیجیتال را داشته باشند. با این ترفند هر سایت میتواند به منابع ارتباطی از کاربران خواننده مجله دیجیتال دست یابد.

تولید:

برخلاف نشریات کاغذی که یک تیم در یک مکان میبایست حضور داشته و به تعامل و بررسی اطلاعات چاپی مشغول باشند، با گسترش دنیای وب و نیز محبوب شدن نشریات الکترونیکی، اکثر پرسنل یک مجله میتوانند از طریق ایمیل، اطلاعات و تصاویر لازم را جمع آوری و به مدیریت یک فرد برای تولید نشریه الکترونیکی تحویل دهند. در این حالت هزینه های اجاره مکان و سایر موارد بسیار کاهش یافته و گاهی با نرم افزارهای کنترل از راه دور سیستم میتوان به بررسی محتوی نیز پرداخت.