003

در اوایــل دهـه ۱۸۶۰ میـلادی، بـا استفـاده از وسـایـلی مـانـنـد زنـده‌گـرد و پـراکسینـوسکـوپ، سـازوکـارهـای تولیـد مـصنـوعی بـه وجـود آمـده و تصـاویر دو بعـدی متحرک بـه نمایش درآمدند. ایـن مـاشیـن‌هـا انـواع تکامل یافته ابزارهای ساده اپتیکی مانند توری‌های سحرآمیز بودند. این ابزار توان نمایش متوالی تصاویر با سرعتی را داشتند که در آن تصاویر به شکل متحرک به نظر می‌رسیدند. این پدیده، ماندگاری منظر نام گرفت. طبیعتاً، تصاویر می‌بایست به‌طور دقیق طراحی می‌شدند تا اثر مورد نظر را داشته باشند، به همین منظور اصول زیربنایی خاصی به‌عنوان بنیان ساخت فیلم انیمیشن در نظر گرفته شدند.

با پیشرفت فیلم سلولوئید برای مقاصد عکاسی ثابت، امکان گرفتن عکس از اشیاء متحرک در حال حرکت نیز ممکن شد. در مراحل اولیه فناوری گاهی لازم بود که شخص بیننده برای مشاهده تصاویر، در داخل دستگاه مخصوصی نگاه کند. در دهه ۱۸۸۰ میلادی، با ساخته شدن دوربین تصاویر متحرک، گرفتن تصاویر تکی و ضبط آن‌ها بر روی یک حلقه ممکن شد که به سرعت به اختراع پروژکتور تصویر متحرک انجامید. این دستگاه نور را از فیلم پردازش و چاپ شده می‌گذراند و با کمک بزرگ‌نمائی اپتیکی «تصاویر در حال حرکت» را بر روی پرده‌ای (معمولاً نقره‌ای رنگ) نمایش می‌داد. این حلقه‌های فیلم‌های نمایش داده شده به نام «تصاویر متحرک» معروف شدند. نخستین فیلم‌های تصاویر متحرک، حالت صحنه ایستا داشتند و در آن‌ها یک حادثه یا عمل، بدون هیچ‌گونه ویرایش کردن و یا دیگر تکنیک‌های سینمایی، به نمایش درمی‌آمدند.

علاقه مندی افراد در رده های سنی مختلف به موسیقی و فیلم و آثار هنری در همه سطوح میتواند برای صاحبان هر وبسایتی جالب باشد.حتما خود شما هم که در حال خواندن همین مقاله هستید چندین آهنگ و آلبوم را به صورت رایگان از وبسایت های مختلف دانلود نموده اید و شاید وبسایت های دانلود فیلم و سریال را هم به دوستان خود معرفی نموده اید. عموما وبسایت های دانلود فیلم و موزیک مطالب جالب و خواندنی در رابطه با محصول فرهنگی در اختیار مخاطبان خود قرار میدهند و سعی دارند تا هرچه بیشتر کاربران آنلاین زیادی را جذب وبسایت خود نمایند.

صاحبان این وبسایت ها طبیعتا این آگاهی را دارند که وبسایت آنها در نهایت بازدیدکنندگان زیاد خود را دیر یا زود خواهند داشت. اگر با دقت بیشتری چنین وبسایت هایی را رصد نمایید حتما متوجه خواهید شد که منبع اصلی مالی و درآمدزایی آنها بجز فروش فایلهای فیلم و موزیک از گرفتن تبلیغ میباشد به طوریکه تمام ناحیه های صفحه وبسایتشان را تعرفه بندی نموده و در قبال قرار دادن تبلیغات مشاغل مختلف دیگر کسب درآمد مینمایند.

تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای فیلم و موزیک بشرح زیر می باشد:

  • دسته بندیهای متنوع و کاربرپسند در جهت جستجو و یافتن فیلم یا موزیک موردنظر توسط کاربر
  • ارائه و معرفی محصولات بهمراه تصویر و جزئیات
  • شرح آخرین اخبار و مقالات آموزشی مرتبط
  • ارتباط بسیار آسان با مشتریان و کاربران از اقصی نقاط دنیا
  • امکان اتصال به درگاههای بانکی و فروش آنلاین محصولات
  • ارائه توضیحات تکمیلی در مورد تاریخچه و جزئیات فیلمها و آهنگها
  • ارائه اطلاعات کامل در مورد جشنواره ها و مراسم مربوط به برگزیدگان فیلم ها و آهنگها
  • ارائه مجله اینترنتی بصورت ماهیانه یا سالیانه در جهت افزایش و جذب کاربران بیشتر
  • نمایش تبلیغات متنی و بنری و کسب درآمد بیشتر