طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت مشاور املاک

مشاور املاک شغلی تخصصی است و بدون تخصص اگر هم در آن موفقیتی بوجود بیاید بصورت مقطعی و زودگذر است.

یک مشاور باید بداند شغلی که در آن کسب درآمد میکند چیست متاسفانه اغلب مشاورین املاک احساس خود را در مقابل شغل خود چنین بیان میکنند که ما با استفاده از فایل های فروش و معرفی و یا آگهی ملک متقاضی را پیدا کرده و پس از آن تلاش میکنیم تا آن فایل پسندیده شود و سپس قرارداد انجام میگیرد. این تعریف شاید در دید درست باشد اما در اصول تعریفی کاملا غلت ، پوچ و اشتباه است . یک مشاور املاک باید بداند که شغل وی در وحله ی نخست مشاوره است . اسم مشاور املاک خود بازگوی همه چیز است بعنوان مثال یک متقاضی کنکور وقتی پیش یک مشاور تحصیلی می رود مشاور چه عملی برای او انجام میدهد . حقیقت اینست که شغل شما دارای پیچیدگی های بسیار است .در این آموزش مبانی خاص کار در املاک را در ملک آموز قرار دادیم .

به منظور تسهیل در مدیریت خرید و فروش و اجاره املاک بر آن شدیم تا با طراحی وبسایتی مبتنی بر نیازهای آژانس و فعالان و بنگاه های املاک، سهمی کوچک در مکانیزه نمودن خرید و فروش و اجاره املاک در کشور را داشته باشیم.
این وبسایت ویژه مشاورین محترم و بنگاه های خرید و فروش و اجاره ملک می باشد. با استفاده از این وبسایت اختصاصی، مشتریان آژانس املاک در هر زمان و مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند می توانند ملک خود را به آژانس بسپارند یا ملک های موجود آژانس املاک را جست و جو کنند. همچنین این وبسایت دارای کنترل پنلی است که از طریق آن مدیر وبسایت می تواند ملک های سپرده شده را تایید کند و محتوای صفحات را تغییر دهد.
پیشنهاد ما برای کسانی که در زمینه ی املاک و مستغلات به عنوان مشاور فعالیت دارند این است که طراحی وبسایت املاک را برای برخورداری از مشتریان بیشتر و بهبود کسب و کار خودشان انجام دهند .یکی از راه های ماندگار در جهت توسعه ی کسب و کار شما که در کنار آگهی های روزنامه می تواند مشتریان شما را افزایش دهد ، طراحی وبسایت املاک می باشد.

از مزایای بارز این طراحی، علاوه بر کسب اعتبار بیشتر مشاورین املاک، ایجاد پایگاهی بدون محدودیت زمانی و مکانی برای صاحبان این سامانه است. همچنین سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای مشتریان در هر زمان و مکان ، مکانیزه شده فعالیت در سیستم جاری و کاهش چشمگیر خطا در روند فعلی می باشد که بر این اساس رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان و صاحبان سامانه را در پی خواهد داشت .
مهم ترین نکته در طراحی وبسایت املاک این است که محدودیتی از لحاظ زمان و مکان مشتریان برای دسترسی به فایل اطلاعات مسکن شما وجود ندارد و تمام مواردی که برای بازدید کنندگان وبسایت شما لازم خواهد بود در سایت گنجانده می شود  و به صورت ۲۴ ساعته در دسترس آنها خواهد بود .
در طراحی وبسایت املاک باید توجه داشت که آرشیو کاملی از اطلاعات و فایل های مربوط به ملک های مختلف در وبسایت ثبت گردد تا کاربران یا جستجو در سایت بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابند .

تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای املاک بشرح زیر می باشد:

  • معرفی کلی مجموعه شامل زمینه فعالیت، نوع خدمات، سال تاسیس و …
  • شرح کامل زمینه های فعالیت و چگونگی انجام خدمات
  • شرح آخرین اخبار و مقالات آموزشی
  • ارتباط بسیار آسان با مشتریان و کاربران از اقصی نقاط دنیا
  • ارائه مشاوره های آموزشی و جذب مشتریان بیشمار
  • امکان مشاهده موارد انتخابی از طریق تصویر و فیلم بدون مراجعه حضوری