طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا

وکالت در فقه و حقوق ایران عبارت از عقدی جایز است، که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب (جانشین) خود قرار می‌دهد. وکالت دهنده را مُوَکِّل، و وکالت گیرنده را وکیلمی‌نامند. وکالت در لغت به معنای واگذار کردن، اعتماد و تکیه کردن به دیگری است.

همانطور که می دانید این روزها بازار اینترنت و فضای مجازی داغ است و اقشار گوناگون برای کسب اطلاعات موردنیاز خود به عنوان اولین و البته سریعترین راه وارد فضای مجازی می شوند و به جستجوی نیاز خود می پردازند .
همین امر سبب شده تا بسیاری از حرفه ها ، مشاغل، فروشگاه ها ، مراکز ارائه خدمات و … با طراحی وبسایت به معرفی و تبلیغات در خصوص خدمات و محصولات مجموعه خود بپردازند .
طراحی وب سایت وکلا می تواند کمک بزرگ و شایانی به شناخته شدن وکلا،مشاورین حقوقی و تمامی افراد شاغل در این حوزه نماید

تجارت الکترونیکی در سالهای اخیر رونقی انفجاری پیدا کرده است و مردم روز به روز به روشهای آنلاین برای تأمین بخش بزرگتری از نیازهای خود عادت می کنند. مقاومت در برابر وسوسه سادگی و راحتی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز غیرممکن شده است.
همیشه داشتن سوالات مربوط به مسائل حقوقی ذهن بسیاری از افراد جامعه را به خود مشغول نموده است. متاسفانه بسیاری از وکلا نمیدانند که راه اندازی و طراحی وبسایت تا چه حد میتواند برای آنها مزایا داشته باشد.
در مرحله نخست وکلا میتوانند با راه اندازی یک وبسایت کامل و جامع و کاربرپسند خود را به طور کامل معرفی نموده تا کاربرانی که به دنبال رفع مسائل حقوقی خود هستند شما را بهتر و بیشتر شناسایی نمایند. مطمئنا کاربرانی که با وبسایت شما و سپس خود شما آشنا میشوند با مطالعه و بررسی دقیق رزومه کاری شما میتوانند تصمیم بهتری را برای رفع موارد و مسائل حقوقی خود بگیرند.
در نتیجه اولین و شاید مهمترین هدف و مزیت راه اندازی وبسایت وکلا مانند بسیاری از وبسایت های دیگر، معرفی و ارائه رزومه کاری و بیشتر شناخته شدن و نهایتا کسب درآمد بیشتر می باشد.

تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای وکلا بشرح زیر می باشد:

  • معرفی کامل وکیل یا مجموعه بهمراه ارائه رزومه و سوابق شغلی
  • نمایش اطلاعات تماس و دسترسی جهت سهولت در برقراری ارتباط
  • شرح کاملی از زمینه فعالیت و چگونگی ارائه خدمات
  • ارائه مقالات آموزشی در حوزه های مختلف حقوقی
  • شرح آخرین اخبار و تازه ها
  • ارتباط بسیار آسان با مشتریان و کاربران از اقصی نقاط دنیا
  • ارائه مشاوره های آموزشی مرتبط و جذب مشتریان بیشمار
  • امکان پرداخت آنلاین هزینه های مشاوره و وکالت