004

کـارخـانه در سـال رونـق اقتصـادی در ایجـاد کـردن شغـل برای نوجوانـان یکی از عوامل مهم در اقتصاد کشور است .همواره با پيشـرفت چشـم گیـر و روز افـزون در دنیای اينترنت موضوع و مـوردی کـه بیشتر از همـه بـرای صنـایع مختلـف و تجـارت های گوناگون مورد نياز است داشتن یک وبسايت حرفه اي در تمامي صنايع و مشاغل است .
دامنه پیشرفت در دنیای مجازی تا بدانجا رسیده که صنایع بزرگ نیز مشتاق سرمایه گذاری در این وادی شده اند. امروزه بیشتر کارفرمایان بر این باورند که نمی شود با روش های قدیمی در بازار رقابت ماندگار شد و همین انگیزه ای شده برای کارخانجات تا سفارش طراحی وبسایت برای کارخانه را در اولویت کار خود قرار دهند.
این روزها به علت وجود بازارهای گسترده در زمینه صنعت و با افزايش رقابت فراوانی که در بازارهاي داخلي و خارجي وجود دارد ، هر يك از صنايع موجود در صدد معرفي بهتر و پر رنگ تر محصولات صنعتي خود از طریق وبسایت هستند و سعی دارند تا تمايز آنها با ديگر محصولات مشابهی که در حال حاضر در بازار موجود می باشند را نشان دهند . از اين رو برای رسیدن به این هدف، طراحي وبسايت كارخانه اي كمك بجا و بسزايي را در به تحقق رساندن اين امر دارد .

تجارت الکترونیک در سالهای اخیر رونقی انفجاری پیدا کرده است و مردم روز به روز به روشهای آنلاین برای تأمین بخش بزرگتری از نیازهای خود عادت می کنند. مقاومت در برابر وسوسه سادگی و راحتی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز غیرممکن شده است.
وبسایت مانند کاتالوگ و ویترینی است برای معرفی شما و تجارتتان حالا در هر زمینه ای که به فعالیت مشغول هستید ، شما می توانید وبسایت خود را راه اندازی نموده و در آن به معرفی و نمایش محصولات و یا انواع خدمات خود بپردازید .
طراحی وبسایت برای کارخانجات کار بسیار حساس و ویژه ای است چرا که درست عمل نکردن در طراحی وبسایت کارخانجات می تواند بازاریابی اینترنتی مجموعه را به چالش کشانیده و باعث ضرر و زیان به آن واحد صنعتی شود.ولی اگر طراحی وبسایت کارخانجات به درستی انجام گیرد گام بزرگی در نزدیک کردن به اهداف کارخانه که همان بازاریابی و معرفی و فروش محصولات آن می باشد، می شود.

تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای کارخانجات بشرح زیر می باشد:

  • شرح کاملی از روند تولید محصولات بهمراه تصویر و فیلم
  • ارائه و معرفی محصولات بهمراه تصویر و جزئیات کامل
  • شرح آخرین اخبار و تازه های واحد صنعتی
  • ارتباط بسیار آسان با مشتریان و کاربران از اقصی نقاط دنیا
  • امکان اتصال به درگاههای بانکی و فروش آنلاین محصولات
  • ارائه مقالات مختلف و متنوع مرتبط با صنعت موردنظر
  • امکان مشاهده استانداردها و گواهینامه های مرتبط