005

امروزه با توجه به مشکلات عدیده ای که در بسیاری از خانواده های ایرانی وجود دارد نیاز به مهدکودک ها و کودکستانها امریست اجتناب ناپذیر.
بنابراین چنانچه شما صاحب مهدکودکی هستید که تا این زمان وبسایتی برای مهدکودک خود راه اندازی نکرده اید بهتر است در این مورد کمی بیشتر تامل کنید و با توجه به گسترش اینترنت، یک وبسایت زیبا و کاربرپسند با تکنولوژی روز راه اندازی نمایید تا افزایش روزافزون مراجعین و تماسهای مکرر با مهدکودک خود را تجربه نمایید.

تجارت الکترونیک در سالهای اخیر رونقی انفجاری پیدا کرده است و مردم روز به روز به روشهای آنلاین برای تأمین بخش بزرگتری از نیازهای خود عادت می کنند. مقاومت در برابر وسوسه سادگی و راحتی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز غیرممکن شده است.
وبسایت مانند کاتالوگ و ویترینی است برای معرفی شما و تجارتتان حالا در هر زمینه ای که به فعالیت مشغول هستید ، شما می توانید وبسایت خود را راه اندازی نموده و در آن به معرفی و نمایش محصولات و یا انواع خدمات خود بپردازید .
مهد کودک ها و کودکستان ها در هر سطح آموزشی که باشند نیاز به طراحی وبسایت مهد کودک دارند زیرا که آموزشهای تکمیلی و جانبی قطعا برای معرفی کلاس ها و خدمات آموزشی خود این نیازمندی را طلب می کند که هر مهدکودکی وبسایتی داشته باشد .
مهد کودک هایی که تازه شروع به فعالیت کرده اند وب سایت بهترین جایی است که می تواند سابقه و فعالیتها و مزایا و امکانات مهد کودک خود را در فضای مجازی ارائه دهند تا برای مهدکودک خود مشتریان بیشتری را جذب نمایند.
مدیران مهد کودک ها و کودکستان ها می توانند با راه اندازی وبسایت مهدکودک خود ضمن معرفی هر چه بهتر و ملموستر مهدکودک ،از طریق وبسایت با والدین کودکان ارتباط مستقیمی برقرار کنند و پاسخگوی همه والدین و کاربران بصورت آنلاین باشند و در نهایت مشتریان بیشتری را جذب نمایند و درآمد خود را افزایش دهند.

تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای کودکان بشرح زیر می باشد:

  • ارائه شرح کاملی از مهدکودک و قسمتهای مختلف و خدمات بهمراه تصویر
  • معرفی تک تک اعضاء و مربیان و مدیریت و …
  • شرح آخرین اخبار و تازه های مهدکودک
  • ارتباط بسیار آسان با والدین و کاربران از اقصی نقاط دنیا
  • امکان اتصال به درگاههای بانکی و فروش آنلاین محصولات مرتبط با کودکان
  • ارائه مقالات مختلف و متنوع مرتبط با کودکان و مادران
  • امکان مشاهده استانداردها و گواهینامه و مجوزهای مرتبط
  • ارائه شرح کاملی از برنامه های آموزشی، پرورشی، سرگرمی و … بصورت روزانه یا هفتگی