طراحی سایت گالری نمایشگاه عکس و نقاشی

006

نگارخانه یا گالری محل به نمایش گذاشتن تابلوهای نقاشی و سایر آثار هنرهای تجسمی است. محلی است برای نشان دادن و شناساندن آثار نقاشان‌ جوان و کمترشناخته شده، یا جایگاهی است برای ارائه تازه‌ترین آثار یک هنرمند بنام، برای شناساندن‌ شیوه‌های گوناگون هنری به تماشاگر و بازدیدکنندگان و در پی آن بالا بردن سطح آگاهی و دریافت هنری مخاطبان.

راه اندازی وبسایت گالری یا نمونه کار بیشتر مناسب اشخاصی است که از طریق صفحات وبسایت خود نمونه کارها و یا نمونه پروژه ها و آثار و یا محصولاتی را که دارند به معرض نمایش میگذارند تا از این طریق بتوانند با اشخاص یا واحدهای موردنظر خود ارتباط برقرار نمایند و یا محصولاتشان را بفروش برسانند.

تجارت الکترونیک در سالهای اخیر رونقی انفجاری پیدا کرده است و مردم روز به روز به روشهای آنلاین برای تأمین بخش بزرگتری از نیازهای خود عادت می کنند. مقاومت در برابر وسوسه سادگی و راحتی انتخاب و خرید آنلاین دیگر برای سنتی ترین افراد نیز غیرممکن شده است.
وبسایت مانند کاتالوگ و ویترینی است برای معرفی شما و تجارتتان حالا در هر زمینه ای که به فعالیت مشغول هستید ، شما می توانید وبسایت خود را راه اندازی نموده و در آن به معرفی و نمایش محصولات و یا انواع خدمات خود بپردازید .
هدف اصلی از راه اندازی وبسایت های گالری یا نمونه کار کسب درآمد بیشتر از طریق وبسایت و نمایش نمونه کارها و نمونه پروژه های انجام داده شده و یا فروش محصولات می باشد.

تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای گالری بشرح زیر می باشد:

  • ارائه شرح کاملی از بیوگرافی، سوابق و رزومه شغلی
  • شرح آخرین اخبار مرتبط
  • ارتباط بسیار آسان با کاربران از اقصی نقاط دنیا
  • امکان اتصال به درگاههای بانکی و فروش آنلاین محصولات
  • ارائه مقالات مختلف و متنوع مرتبط
  • ارائه نمونه کارها و پروژه ها و آثار