ما از نیازهای پیشرفت کسب و کار شما خبر داریم

وارد حساب کاربری خود شوید.

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

گوگل رو از جا بلند کن!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ارزش یک وب سایت همیشه به میزان کاربران آن سنجیده می شود، شما اگر بهترین طراحی را از نظر محتوا و گرافیک داشته باشید، اما وب سایت شما بازدید کننده ای نداشته باشد، هیچ ارزشی نخواهد داشت. با توجه به اینکه بیش از 60% از کاربران اینترنت برای جسجوی محتوای مورد نیاز خود از موتور های جستجو استفاده می کنند، بهترین راه برای جذب بازدید کننده شناساندن وب سایت به موتور های جستجو است.

اما چرا از بین صد ها موتور جستجوی پیشرفته، رتبه بندی گوگل برای فعالان فضای مجازی اهمیت بیشتری دارد؟

امروزه در بازاریابی اینترنتی ترفند ها و راهکارهای ویژه ی زیادی وجود دارد، اما شخصی موفقتر خواهد بود، که بتواند سریع ترین راه را با کمترین هزینه پیدا کند، از بین صد ها موتور جستجوی فعال و پیشرفته در جهان، موتور جستجوی گوگل، محبوبترین و پرطرفدارترین موتور جستجو شناخته شده است که رتبه یک پر بازدید ترین وب سایت در ایران و جهان را به خود اختصاص داده است. و نکته حائز اهمیت اینجاست که کمتر از 10 درصد از افراد برای پیدا کردن نتایج جستجوی خود، به صفحه اول گوگل اکتفا نکرده و از صفحات دیگر گوگل نیز بازدید می کنند. پس قرار داشتن وب سایت شما در صفحه اول و بالاترین نتایج حائز اهمیت بالایی است.

برای اینکه وب سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرد، باید وارد رقابتی سخت با رقیبان خود در عرصه فعالیتتان شوید و وب سایت خود را برای سئو بهینه سازی نمایید، سئو به عنوان یکی از کم هزینه ترین وسریع ترین راه ها برای بازاریابی اینترنتی، برای فعالان فضای مجازی و بازاریابان اینترنتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که با معرفی وب سایت شما به موتورهای جستجو رتبه سایت شما را بالا برده و بازدیدکنندگان زیادی را به سمت وب سایت شما هدایت می کند.