ما از نیازهای پیشرفت کسب و کار شما خبر داریم

وارد حساب کاربری خود شوید.

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
اولویت هر مدیری با هر کسب و کاری که در آن فعالیت می کند داشتن مشتریان وفادار است، حال هر چه مشتریان وفادار بیشتر باشند، حس رضایت مدیران نیز از فعالیت خود دوچندان خواهد بود. اما نکته حائز اهمیت در این مورد این است که چگونه می توان مشتریان را با وجود رقیبان فعال کنونی به سمت خود جذب کرد و مهمتر از آن، اینکه چگونه می توان آنها را به مشتریان وفادار تبدیل نمود؟

مدیران زیادی برای رونق کسب و کار خود به تبلیغات ارزان قیمت و منسوخ شده میدانی و شبکه های مجازی اکتفا می کنند و این گونه نه تنها رونقی در کسب و کارشان ایجاد نمی شود بلکه گاهی موجب سرخوردگی مشتریان نیز خواهد بود. این در حالی است که مدیران با تجربه و فعال نه تنها تبلیغات را هزینه نمی دانند، بلکه آن را پلی به سمت موفقیت خود می بینند. تبلیغات به شیوه های مختلف و نوین باعث اعتماد سازی و جذب هر چه بیشتر مشتریان به سمت کسب و کار شما می شود .

امروزه گسترش فناوری و نزدیک شدن هر چه بیشتر اینترنت به اقشار مختلف که با دامنه وسیع اطلاعات ،باعث نزدیک شدن افراد، از یک نوجوان گرفته تا یک فرد مسن به سمت خود شده است، موجب شده تا تبلیغات در فضای اینترنت رونق قابل توجهی به خود بگیرد. اینجاست که برخی مدیران با یک استراتژی متفکرانه با راه اندازی یک وب سایت گذشته از تبلیغات و شناسندن کسب و کار خود، به دامنه فعالیت های خود وسعت بخشیده و پا از محدوده فعالیت خود فراتر می گذارند.

یک عملکرد و استراتژی هدفمند در طراحی سایت تاثیر بسیار زیادی در ایجاد حس اعتماد کاربران اینترنتی و تصمیم گیری در خرید و فروش و تعاملات تجاری در کسب و کارهای کوچک وبزرگ دارد، به طوری که روزانه میلیونها دلار در فضای آنلاین مبادله می شود.

وب سایت شما مهمترین و پربیننده ترین نمای کسب و کار شما در فضای اینترنتی است که می تواند باعث جلب اعتماد هر چه بیشتر مشتریان و یکی از منابع اصلی کسب درامد شما باشد. در واقع کاربران اینترنتی همان گونه که وب سایت شما را مشاهده می کنند، کسب و کار شما را تصور می کنند. و این بدان معناست که صرف طراحی سایت شما موفق نخواهید شد بلکه وب سایت شما باید در عین جامع بودن، محیطی گرافیکی با کاربری آسان داشته باشد، که کاربران بتوانند به راحتی به قسمت های مختلف آن دسترسی داشته باشند.